Co se teď bude dít

February 19, 2013 § Leave a comment

Mockrát děkujeme za koncert v Brně, byla to velká nádhera! Tohle město jak známo hodně maká, máme proto pár novinek, na který chcem upozornit.

Naši kamarádi a spolubydlící si otevíraj novou prodejnu zdravý výživy na Provazníkově, je to malej obchůdek s velkým srdcem, pokud vás zajímá zdravá výživa, etický způsob stravování, anebo ekologický zemědělství, rozhodně doporučujem, podporujte! Facebookáři se můžou podívat sem: http://www.facebook.com/pages/Selanka/137444679756784?ref=ts&fref=ts

Image

Témata jako vegetariánství/veganství jsou pro nás důležitý. Podle nás má smysl o tom mluvit, upozorňovat na problémy spojený s dnešní spotřebou a potravinářským průmyslem. Vegetariánství/veganství je pro nás neodmyslitelně spojený s punkem a kritickým pohledem na svět a způsob života moderní společnosti. Jsme proto rádi, že můžem podpořit aktivity, který se s naší představou nejen shodujou, ale ve velký míře nás navíc inspirujou. Díky za Selanku, za Vegalité, anebo za Veganfest, kterej v Brně začíná za čtrnáct dní – informovat se můžete tady: http://www.veganfest.cz/

_______________________________________________________________________

Co se týče nás jako kapely, už tenhle víkend (!) jedem do Jindřichova Hradce k Hromymu z Five Seconds nahrávat naší desku. Zní to neuvěřitelně, ale je to fakt pravda, hrozně moc se na to těšíme. O dalším procesu budem informovat!

Živě nás nejdřív můžete vidět v Crossu 6. března na benefitu pro naší kamarádku, která se ne úplně svojí vinou dostala do finančních problémů. Jsme rádi, že můžem aspoň tímhle způsobem pomoct. Spolu s náma tam bude Remek, Gagarin a Václav Klaus, takže budem ve vynikající společnosti. Plakát vypadá takhle:

2

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

What’s this?

You are currently reading Co se teď bude dít at Or.

meta

%d bloggers like this: